מופע שירי יוסי בנאי
עם הזמר עמית חיו

הופעה של הזמר עמית חיו עם קלידן או להקה בערב שירים נוסטלגי רומנטי מרגש ומשעשע משיריו של יוסי בנאי, לאירועים גדולים באולמות אירועים והיכלי תרבות או לאירועים קטנים יותר ואינטימיים בסלון הבית

מופע נוסטלגי משיריו של יוסי בנאי

במופע אנחנו נפליג לערב נוסטלגי של שירים שכתב וביצע יוסי בנאי . למשל שירו "אני וסימון ומואיז הקטן", שיר שמבטא געגועים וערגה לישן והמוכר. יוסי בנאי היה איש מלא געגועים. רומנטיקן ונוסטלגיקן בלתי נלאה. אף על פי שיוסי בנאי עזב את ירושלים לאחר הצבא, עדיין העיר הייתה  מושא געגועיו, הוא הרבה לבקר בה והיה מזוהה עמה. הוא כתב את השיר על סמך חוויות מהילדות שלו בירושלים עליו ועל שני חבריו, האחים סימון ומואיז, שביחד העלו הצגות בפארק, רדפו על גגות אחרי יונים ונשבעו אמונים לכל הילדות, כמאמר השיר.

שירים שיצר ביחד עם נעמי שמר

שירים רבים כתבה ותרגמה למענו נעמי שמר. יוסי בנאי אהב לעבוד עם יוצרים מוכשרים ונעמי שמר הייתה אחת הבולטות. להיטים גדולים נוצרו  כתוצאה משותפת ביניהם כמו: ספירת מלאי, אהבה בת עשרים, לא אבקש את ידך, אל תלכי מכאן ועוד. את מרבית השירים הצרפתיים תרגמה למענו נעמי שמר.

יוסי בנאי, פאריז והשאנסונים הצרפתיים

בשנות העשרים של חייו נסע יוסי בנאי לפאריז, שם הושפע מאוד מהתרבות הצרפתית ובעיקר מזמרי השאנסונים הצרפתיים – ז'ורז' ברסאנס, ז'אק ברל, ברברה וז'ורז' מוסטאקי. בשנת 1968 העלה תוכנית שלמה שהוקדשה לשיריו של ז'ורז' ברסאנס בשם "אין אהבות שמחות", ובשנת 1997 העלה את "בנאי שר ומספר ברסאנס". ב- 1982 הוציא אלבום משירי ז'אק ברל וכמו כן הקדיש מספר שירים לשירים מתורגמים של יוצרים אחרים.

במופע נשמע ונשיר את השירים הכי יפים של יוסי בנאי ז"ל מכל הזמנים. עם "אהבה בת 20", "אני וסימון ומואיז הקטן", "ערב עירוני", "עברית קשה שפה", "ספירת מלאי", "תחת עץ האהבה", "אם נדע לאהוב", "מרוב אהבה" ועוד ועוד.

ניתן לשלב הרכב מוזיקלי גדול יותר במסגרת מופע לאירוע גדול עם הזמר עמית חיו והלהקה