מופע הלהיטים הגדולים של שנות השמונים

הופעה של הזמר עמית חיו עם שירה אלמוג או להקה לאירוע שלך

מופע שירי שנות השמונים של כוכבי האייטיז הגדולים. השירים שחלפו במרוץ הזמן, את הימים שאבדו להשיב לא ניתן אך את הגעגוע אפשר לשחזר, נמתיק לכם את ההווה כמה שיותר, השירים הגדולים של הכוכבים הגדולים, יבוצעו מחדש באופן נרגש, הגעגוע היטב יורגש ונחווה את ילדותנו מחדש.

בין שירי המופע: No More I Love You's Annie Lennox All Out Of Love Air Supply Take My Breath Away Berlin your song Elton John Heaven Bryan Adams True Colors Cyndi Lauper Hello Lionel Richie

מופע אקוסטי של קול ופסנתר במחווה ללהיטי שנות השמונים של כוכבי האייטיז הגדולים. מסע במנהרת הזמן שכולו געגוע לילדים שהיינו, אל השירים של פעם, שמרגשים אותנו עד היום. עמית חיו על השירה ושירה אלמוג על הפסנתר, יעשו לכם שמייח ומרגש כמה שיותר, במופע המגיש לכם באהבה את מיטב השירים שמזמן לא שמעתם בהופעה חיה.

לאירועים מיוחדים מגיעה קבלת פנים מיוחדת. ההופעה היא דינמית ומותאמת לקהל. הקצב ובחירת השירים נעשים בדיוק לפי קהל היעד ובתיאום איתכם. הופעת להיטי האייטיז מושלמת לאירוע שלכם בו אתם רוצים ליצור ניחוח נוסטלגי. מופע אקוסטי או חשמלי, עם גרסאות שונות ועוד. הרפרטואר עשיר ומגוון, מכל הזמנים, בעברית. ניתן לשלב גם שירים בלועזית לאנשים המעוניינים. ניתן להזמין הרכב של 1-12 חברים בהתאם לגודל ותקציב האירוע. 

מופע מוסיקלי קסום לאירוע המיוחד שלכם עם הלהיטים הגדולים של האייטיז

שיר הפרחה – קטע מתוך המופע של
להיטי האייטיז הגדולים

בין שירי המופע: שיר הפרייכה, עוד נגיע, עולה עולה, מחכים למשיח, אוהבת אותך עוזבת אותך, גידי, קשה בלעדיך, חזקה מהרוח, עוד פגישה, חופשי זה לגמרי לבד, רכבת לילה לקהיר ועוד

שירו של שפשף – קטע מתוך המופע משירי שנות השמונים