ביקורות קטעי עיתונות על הזמר עמית חיו

עמית חיו הוציא לאור ארבעה אלבומים "עולם של יופי", "נפתח לעולם חדש", "אוהב את הנותר" ואלבום מתוך מופע שנסונים צרפתיים "משאנז אליזה לישראל".

הביקורות לא מפסיקות לשבח. להלן חלק קטן מתוך קטעי עיתונות ומדיה:

01

"אני מודה שהתאהבתי התגלגל לידי אלבום הבכורה של עמית חיו, "עולם של יופי", ולאחר האזנה וחצי, המנגינות כבר לא יצאו לי מהראש. המלודיות קליטות, אופטימיות וקצביות, והמילים הנוגעות ללב, מספרות בצורה כנה על חייו".
נעמה שרמן, מגזין "את", "דרך האושר", ינואר 200

02

"עמית חיו הוא בחור צעיר ומוכשר בין המילים והלחנים אפשר לזהות לא מעט כשרון שאולי יצליח להתרומם בעתיד כדי לייצר קריירה עשירה וארוכה… עם קצת מזל הוא יגיע רחוק… אנחנו מחכים. סגנון המוסיקה, רוק קלאסי ומלודי מאוד, עם נטייה לגיטרות חשמליות עדינות, מתאים מאוד למיינסטרים הישראלי".
יהודה שוחט, "מעריב לנוער", 14.11.07

03

"עמית חיו של על הפחדים, הכאב והאובדן, אבל מצליח שלא להכניס את המאזין לדיכאון. באלבום "עולם של יופי" תמצאו עשרה שירים שהטייטל רוק-פופ הומצא ממש בשבילם. השיר הבולט מכולם הוא "החיים בלעדיך", שיר שמספר ברגש רב ובכאב גדול על האובדן אחריו מגיע שיר טוב נוסף בשם "נוגע" שמעובד כקטע חצי אלקטרוני וחצי רוקיסטי עם אפקט קל על קולו של חיו שעושה את העבודה
עצמון אברהמי, "מעריב", 14.12.07

04

"שיר פופ קצבי וקליט עם סאונד גיטרות ישראלי במיטבו המעביר מסר של אהבה לכל המגדרים"
קרית השרון שלי, מאי 2016

05

"הוי, כמה ש"אני יודע" של עמית חיו הוא שיר יפה… מדובר בשיר רוק רך עם גיטרה חשמלית שמנגנת לאורכו והופכת אותו לשיר מצוין. שירתו של חיו ובפזמון בעיקר, מעניקה תחושה של רוגע והמילים מוסיפות לו נופך אופטימי… השיר עצמו הוא כזה שיגרום לכם לעצום את העיניים ופשוט להינות. אני לא זוכר מתי נהניתי ככה משיר של זמר חדש".
ערן איצקוביץ, ערוץ הילדים, אפריל 2007

06

"חידוש מצוין לשיר האלמותי של שרון ליפשיץ, כזה שמצדיק הקלטה מחדש וניעור אבק. עמית חיו מקפיד בביצוע השיר, הופך את המילים ללשון זכר ואינו מאבד את הקסם של המקור בשירתו האיטית והעצורה. שחר אמאנו, ידיעות אחרונות, אוגוסט 2015

07

"משב רוח חיובי ומרענן מגיע מהכיוון של עמית חיו שמשחרר את "נוגע", סינגל שלישי מתוך אלבום הבכורה. "נוגע" הוא שיר רוק אלקטרוני, קצבי, מעניין, צעיר ועדכני יותר… כאן מדובר בשיר שהוא הרבה יותר מעודכן וקצבי , זה שינוי חיובי ומבטיח… גם מבחינת המילים הבוגרות יותר, הלחן הקצבי והצעיר והביצוע… אפשר לקוות שעמית חיו ימשיך בקו הזה".
יותם פלד, "הסקיצה פלוס", 6.6.07

08

"השירים באלבום עוסקים בנושאים הרגילים – עצב, אהבה, תקווה, זוגיות. אך אפשר לראות רצון לצאת קצת מהשורות הרגילות והאפורות בסינגל הראשון שיצא "את מצפה" (שמתנגן כבר בערוץ 24)… ב"אני יודע" חיו כבר בטוח בעצמו ונותן קצב… עם נגיעות קלות של הפינק פלויד בפיזמון. גם אם לא נכבשתם בשמיעה ראשונה אל תתייאשו, גם מלך השאנסונים היהודי מייק ברנט לא הצליח על ההתחלה"
עדי לרנר, "זמן מעריב", 23.3.07

09

"עמית יוצא באלבום מקסים העוסק באהבה… עמית חתום על הלחנים ועל המילים, ואנו מגלים משורר אמיתי. נוסף על האלבום המקסים ועל השירים המקוריים, עמית מופיע בשאנסונים צרפתיים ברחבי הארץ. מה שנשאר הוא לאחל לו הצלחה רבה, ואנו עוד נעקוב אחריו.. שי בן שבת,"קו למושב", 2008

עוד ביקורות קטעי עיתונות והתייחסויות לסינגלים ולאלבומים של עמית חיו:

עיתון ישראל היום – להקים לתחייה את "גידי" -31 שנה אחרי שיצא לרדיו הלהיט של שרון ליפשיץ, היוצר עמית חיו עושה לו חידוש,  לכתבה המלאה

הבלוג של יובל אראל, פס קול שבועי,  לכתבה המלאה

– כפולת מגזין על הזמר עמית חיו בעיתון זמן מעריב. לקריאת הכתבה לחצו כאן

– ריאיון עם הזמר עמית חיו בעיתון קו למושב. לקריאת הכתבה לחצו כאן

– כפולת מגזין על הזמר עמית חיו בהמקומון. לקריאת הכתבה לחצו כאן

– עמודי מגזין וראיון בזמן נתניה זמן חדרה מעריב. לקריאת הכתבה לחצו כאן

ניתן למצוא עוד ביקורות נוספות וקטעי עיתונות בעיתונות הכתובה, ברדיו, בטלוויזיה ובאתרי המוסיקה והתרבות באינטרנט תחת החיפוש "עמית חיו"