ביוגרפיה - עמית חיו זמר יוצר ישראלי

עמית חיו, זמר יוצר ישראלי, גדל והתחנך במושב חקלאי. 4 אלבומים שלו יצאו לאור לכל אורך שנות פועלו כאשר במקביל להופעותיו עם חומריו המקוריים באולמות ובתיאטראות השונים בארץ, הוא גם מופיע כזמר לאירועים קטנים וגם כזמר לאירועים גדולים מאוד, פרטיים וציבוריים. כבר שנים מופיע במופע דואט של שנסונים צרפתיים יחד עם הזמרת חנה צרפתי והמפיק המוזיקלי, עידן דוד. המופע רץ באולמות שונים בארץ: תיאטרון הסימטה, תיאטרון החאן בירושלים, גן אפולוניה ועוד. 

בימים אלה ממשיך גם במסע הופעות לרגל צאת אלבומו הרביעי המקורי "אוהב את הנותר". במופע החדש משלב עמית שירים מקוריים וקאברים מארבעת אלבומיו.

בין שירי האלבום והמופע ניתן למצוא את השיר "תן לי את השקט" המושר בטקסים רבים בבתי ספר בארץ ונרקד בחוגי ריקודי עם בארץ ובעולם, את שיר החופות המקורי והגאה "תישא אותי לגבר", עיבוד מחודש וגאה ל"גידי" של שרון ליפשיץ, בסגנון אמביאנס עם גיטרות ,ועיבוד מחודש גם ל"אתה קורא לי" של עפרה חזה, "אאמין באהבה" וכמובן את שיר הנושא "אוהב את הנותר" שהצליח להביא פופ-רוק איכותי וסאונד אחר בנוף הישראלי. מופע ואלבום חדש שלוקח את המאזינים למסע רוחני המכיר תודה לבריאה ומעניק אמונה ואהבה בעצמנו ובעולמנו. האלבום מופץ דרך לינקטון. בלינקטון יש גם מילים, קרדיטים ותמונות

סגנון האלבום: פופ-רוק קליל, שירי אמונה, שירי הכרת תודה, בלדות רוק

הקאברים שמושרים בהופעה הוא שילוב של שירים צרפתיים ישנים מוכרים ואהובים או שירים לועזיים של אלטון ג'ון, רובי וויליאמס, הביטלס ועוד

מוסיקה, הייתה אהבת ילדות שלו. הוא מנגן על גיטרה קלאסית, פיתוח קול למד אצל תמי קצין "מרימון" ואצל מורים נוספים בארץ ובחו"ל. לאורך השנים הוא עסק בתחומי במה ויצירה שונים על מנת לספק את אהבתו הראשונית, שהיא המוסיקה. לפני מספר שנים אחותו הבכורה ואביו נפטרו ממחלת הסרטן, אז הבין שהחיים קצרים והוא בשל לממש את אהבתו וחלומו האמתי לשיר ולפרסם את יצירותיו

אלבום הבכורה של עמית חיו "עולם של יופי" יצא באוקטובר 2007 וזכה לביקורות מצוינות. האלבום השני "נפתח לעולם חדש" יצא בינואר 2010 והביא אתו את הלהיטים "את עדיין יפה" ו"שמח/עליז".

ניתן לשמוע או לרכוש שירים מתוך האלבומים או את אלבום מלא ב-Amazon ,iTunes ,Spotify ,Deezer Raphsody ובכל שאר הרשתות הבינלאומיות והסלולריות. 

אלבום נוסף של שירי שנסון צרפתי מתוך ההופעה "משאנז אליזה לישראל" יצא לאור באפריל 2017

ביוגרפיה עמית חיו זמר יוצר ישראלי צרפתי, יוצר מוזיקה ישראלית מקורית. מופיע ברחבי הארץ והעולם עם שיריו, עם הרכב מוסיקלי לאירועים ועם להקת קאברים: מופע שנסונים צרפתיים, חומר מקורי, קאברים ישראליים ולועזיים, שירי ארץ ישראל הישנה והטובה, ערב מחזות זמר, שירה בציבור ועוד.עמית הוא גם זמר לחתונה, לחופה ואירועים אחרים, גם לבד עם תקליטן וגם עם להקה לקבלת פנים. 

בין תחומי הבמה והיצירה עסק גם בכתיבה. עמית כתב גם תסריטים ומחזות. הוא רקד בלהקת מחול, סיים תואר ראשון בתיאטרון באוניברסיטת תל אביב ועסק במיתוג ועיצוב גרפי למגזינים ולעסקים שונים.

בנובמבר 2014 יצא לאור ספרו הראשון של עמית "דואר נע פריז – רמלה". רומן זה מגולל את סיפורה של עינת באמצעות מכתבים שהיא שולחת לפריז לחבר שלה לשעבר יגאל. בעולם המושגים של משפחתה המושג "טרנסג'נדריות" אינו קיים, והוריה מסרבים להיפגש עמה, על אף ניסיונותיה. יום אחד היא פוגשת את מושא אהבת נעוריה, אהוד, שאינו יודע שהוא מתאהב בעצם בחברו מהעבר, ומכאן הכל הולך ומסתבך.

ברומן מככבות דמויות רבות וצבעוניות, אשר בחברות נאורות נחשבות חריגות. גייז, קווירים, טרנסג'נדרים, טרנסקסואלים, נשא איידס, זמר לחתונה ועוד. הסיפור סוחף ומפתיע, מענג, אנושי, חם ונוגע ללב.

בימים אלה עובד עמית על אלבומו החמישי. סינגל חדש מתוך האלבום יצא לאור בקרוב. כמו כן שוחררו לרדיו סינגלים ושירים רבים נוספים של עמית, שלא נכללו בארבעת אלבומם, אותם הוא שר במסגרת פרויקטים מוזיקליים שונים. במקביל עדיין מופיע כזמר לאירוע קטן וזמר לאירועים גדולים יותר. ניתן להזמין את אחת מסוגי הופעותיו באתר או בטלפון. 

ארבעת אלבומיו של הזמר עמית חיו >

כדי לראות פרטים נוספים על כל אלבום לחצו על תמונת האלבום או היכנסו לעמוד "דיסקוגרפיה"

כתבו לנו