"הימים האחרים"
הזמר עמית חיו והפסנתרנית שירה אלמוג
במופע שירה בציבור של קול ופסנתר

לקט קצרים של שירים מתוך המופע - קטעי וידאו מתוך ערב שירה בציבור עם מחרוזת שירים של עפרה חזה

מוזמנים להזמין את ההופעה גם למופע סלון אצלכם בבית או לאירועים אחרים. לאירוע שלכם מגיעה קבלת פנים מיוחדת. ההופעה היא דינמית ומותאמת לקהל. הקצב ובחירת השירים נעשים בדיוק לפי קהל היעד ובתיאום אתכם. ניתן לעשות חצי הופעה ובחצי השני של הערב לתת לקהל להשתתף ולשיר בליווי הפסנתר את שירי ארץ ישראל הישנה והטובה שאתם אוהבים. ערב שירה בציבור מושלם לאירוע שלכם בו אתם רוצים ליצור ניחוח נוסטלגי. הרפרטואר עשיר ומגוון, מכל הזמנים, בעברית. ניתן לשלב גם שירים בלועזית.
נתפור בשבילכם ערב לפי מידות אולם האירוע או סלון הבית / הגינה שלכם. 

 

שירה והנחיה: עמית חיו

פסנתר ועיבודים לפסנתר: שירה אלמוג

הפקה מוזיקלית, סטנד אפ וקטעי קישור: עמית חיו ושירה אלמוג

מופע אקוסטי אינטימי של ארץ ישראל הישנה והטובה. מסע במנהרת הזמן שכולו געגוע אל מוזיקה איכותית, תרבות וניחוח קסום של פעם. עמית חיו על השירה ושירה אלמוג על הפסנתר, יעשו לכם שמח ומרגש כמה שיותר, במופע שירה בציבור המגיש בהומור ובאהבה את מיטב הקלאסיקות העבריות שמזמן לא שמעתם בהופעה חיה. בסוף ההופעה מעניקים האמנים לקהל אפשרות לעלות לבמה ולשיר בליווי הפסנתר שירים נוספים מהתקופה שהם אוהבים.

 

היו ימים, ימים אחרים / ננגן ונשיר לכם, משירי ארץ אהבתי / השירים שאינם מפסיקים לדרוש / לא פרחו לנו מהראש / ואותם נשיר מבלי לחשוש / אז אם אתם מתגעגעים, כמונו /  אז יאללה, למופע שלנו,  בהמוניכם בואו !

 • Facebook Social Icon

מחרוזת שירי ארץ ישראל הישנה והטובה - קטעי וידאו קצרים מתוך ערב שירה בציבור

בהופעה ישולבו גם 2 שירים מקוריים של עמית חיו מתוך אלבומו השלישי ויצירה מוזיקלית של שירה אלמוג.

שירה אלמוג, היא מלחינה ופסנתרנית, למדה באקדמיה למוזיקה ומסיימת תואר שנ י בחינוך אלטרנטיבי ועם ניסיון של שנים רבות בהופעות. היא עובדת עם אוכלוסיות מיוחדות ; גם בהתנדבות וגם בשכר. שמה הרמוניה למלודיות, מנגנת כל שיר בכל סולם בלי להתכונן מראש ומאלתרת בכיף את החיים.

עמית חיו, זמר ויוצר, הוציא 2 אלבומים מקוריים ואלבום נוסף של שנסונים צרפתיים, מתוך ההופעה "משאנז אליזה לישראל" איתה הוא מופיע 12 שנים.  השיר שלו "את עדיין יפה" הפך פסקול לסרט האירופאי "הפיות מהדרס", ועמית הוזמן פעמיים כאורח כבוד לפרימייה של הסרט בווינה ולהקרנה חגיגית נוספת בזלצבורג.

"עמית חיו הוא בחור מוכשר... בין המילים והלחנים אפשר לזהות לא מעט כישרון ... הוא יגיע רחוק... "(מעריב לנוער) שירתו של חיו מעניקה תחושה של רוגע והמילים מוסיפות לו נופך אופטימי... כזה שיגרום לכם לעצום את העיניים ופשוט להנות. (ערוץ הילדים (6) חיו שר על הפחדים, הכאב והאובדן אבל מצליח לא להכניס את המאזין לדיכאון (עצמון אברהמי, מעריב) משב רוח חיובי ומרענן מגיע מהכיוון של עמית חיו (הסקיצה הפלוס) אני מודה שהתאהבתי...המנגינות כבר לא יצאו לי מהראש" (ירחון דרך האושר) ועוד.

את עדיין יפה - הוידאו קליפ לשיר שפותח את אלבומו השני של הזמר עמית חיו

 • דברו איתנו
  052-3584312
   

 • צור קשר
  pr.amithayo@gmail.com
   

 • נשמח לפגוש אתכם פה

 • Instagram
 • YouTube
 • Facebook
 • SoundCloud