"הימים האחרים"
הזמר עמית חיו והפסנתרנית שירה אלמוג
במופע שירי ארץ ישראל הישנה והטובה

לקט קצרים של שירים מתוך המופע - קטעי וידאו מתוך ערב שירי ארץ ישראל הישנה והטובה עם מחרוזת שירים של עפרה חזה

מופע אקוסטי אינטימי של שירי ארץ ישראל הישנה והטובה. מסע במנהרת הזמן שכולו געגוע אל מוזיקה איכותית, תרבות וניחוח קסום של פעם. עמית חיו על השירה ושירה אלמוג על הפסנתר, יעשו לכם שמח ומרגש כמה שיותר, במופע שירה בציבור המגיש בהומור ובאהבה את מיטב הקלאסיקות העבריות שמזמן לא שמעתם בהופעה חיה. בסוף ההופעה מעניקים האמנים לקהל אפשרות לעלות לבמה ולשיר בליווי הפסנתר שירים נוספים מהתקופה שהם אוהבים.

 

היו ימים, ימים אחרים / ננגן ונשיר לכם, משירי ארץ אהבתי / השירים שאינם מפסיקים לדרוש / לא פרחו לנו מהראש / ואותם נשיר מבלי לחשוש / אז אם אתם מתגעגעים, כמונו /  אז יאללה, למופע שלנו,  בהמוניכם בואו !

מוזמנים להזמין את ההופעה גם למופע סלון אצלכם בבית או לאירועים אחרים. לאירוע שלכם מגיעה קבלת פנים מיוחדת. ההופעה היא דינמית ומותאמת לקהל. הקצב ובחירת השירים נעשים בדיוק לפי קהל היעד ובתיאום אתכם. ניתן לעשות חצי הופעה ובחצי השני של הערב לתת לקהל להשתתף ולשיר בליווי הפסנתר את שירי ארץ ישראל הישנה והטובה שאתם אוהבים. מופע שירי ארץ ישראל הישנה והטובה מושלם לאירוע שלכם בו אתם רוצים ליצור ניחוח נוסטלגי. הרפרטואר עשיר ומגוון, מכל הזמנים, בעברית. ניתן לשלב גם שירים בלועזית.
נתפור בשבילכם ערב לפי מידות אולם האירוע או סלון הבית / הגינה שלכם. 

 

שירה והנחיה: עמית חיו

פסנתר ועיבודים לפסנתר: שירה אלמוג

הפקה מוזיקלית, סטנד אפ וקטעי קישור: עמית חיו ושירה אלמוג

מחרוזת שירי ארץ ישראל הישנה והטובה - קטעי וידאו קצרים מתוך מופע שירי ארץ ישראל הישנה והטובה

בהופעה ישולבו גם 2 שירים מקוריים של עמית חיו מתוך אלבומו השלישי ויצירה מוזיקלית של שירה אלמוג.

שירה אלמוג, היא מלחינה ופסנתרנית, למדה באקדמיה למוזיקה ומסיימת תואר שנ י בחינוך אלטרנטיבי ועם ניסיון של שנים רבות בהופעות. היא עובדת עם אוכלוסיות מיוחדות ; גם בהתנדבות וגם בשכר. שמה הרמוניה למלודיות, מנגנת כל שיר בכל סולם בלי להתכונן מראש ומאלתרת בכיף את החיים.

עמית חיו, זמר ויוצר, הוציא 2 אלבומים מקוריים ואלבום נוסף של שנסונים צרפתיים, מתוך ההופעה "משאנז אליזה לישראל" איתה הוא מופיע 12 שנים.  השיר שלו "את עדיין יפה" הפך פסקול לסרט האירופאי "הפיות מהדרס", ועמית הוזמן פעמיים כאורח כבוד לפרימייה של הסרט בווינה ולהקרנה חגיגית נוספת בזלצבורג.

"עמית חיו הוא בחור מוכשר... בין המילים והלחנים אפשר לזהות לא מעט כישרון ... הוא יגיע רחוק... "(מעריב לנוער) שירתו של חיו מעניקה תחושה של רוגע והמילים מוסיפות לו נופך אופטימי... כזה שיגרום לכם לעצום את העיניים ופשוט להנות. (ערוץ הילדים (6) חיו שר על הפחדים, הכאב והאובדן אבל מצליח לא להכניס את המאזין לדיכאון (עצמון אברהמי, מעריב) משב רוח חיובי ומרענן מגיע מהכיוון של עמית חיו (הסקיצה הפלוס) אני מודה שהתאהבתי...המנגינות כבר לא יצאו לי מהראש" (ירחון דרך האושר) ועוד.

את עדיין יפה - הוידאו קליפ לשיר שפותח את אלבומו השני של הזמר עמית חיו

הופעה זו נבנתה לאוהבי הזמר העברי ושירי ארץ ישראל היפה. מופע שירי ארץ ישראל הישנה מתאים לאנשים האוהבים נוסטלגיה, זמר עברי ואת ארץ ישראל שלנו.  בהופעות ניזכר בשירי ארץ ישראל הישנה והטובה. בהופעת שירי ארץ ישראל ניתן לשמוע גם שירים שאהבנו שקשורים ליישובים בארץ כמו השירים: עין גדי, כנרת וכיוב'. לזמר העברי פנים רבות. כאן נמצא את הישראלי היפה,  אהבת ישראל ושמחה אמיתית
שירים יפהפיים, מסלולי חיים לא פשוטים, אותם ניתן לחוות שוב דרך שירי ארץ ישראל הישנה והטובה.  שירים של קהילה
ושל יחד, חום, אהבה, הרבה ירוק, כחול ומים ונופים מגוונים. שירים של עונות שנה שונות: משלג על עירי ועד הסלע האדום ומדבר יהודה. שירים שאותם אפשר לחוות רק בארצנו האהובה, ארץ ישראל. בואו להצטרף להופעה שהיא מסע נוסטלגי  בנופי הטבע הישראליים, ערב של שירה בציבור, חום, מוזיקה שבאה מאהבה ועוד הרבה אטרקציות נוספות
שירו עם הזמר עמית חיו זמר עברי, שירו שיר לצפון, מגולן עד דרום, בכל הנופים של מדינתנו היפה

- מופע שירי ארץ ישראל הישנה והטובה. ביצועים מיוחדים ורגישים לשירים המוכרים והידועים של הלהקות הצבאיות, של המלחינים הידועים כמשה וילנסקי, סשה ארגוב, נעמי  שמר, נורית הירש ושל הזמרים העבריים הקלאסיים כאריק לביא, יוסי בנאי, יהורם גאון, אילנית, כוורת, שושנה דמארי, יפה ירקוני, עפרה חזה ועוד.

לאירועים מיוחדים מגיעה קבלת פנים מיוחדת. ההופעה היא דינמית ומותאמת לקהל. הקצב ובחירת השירים נעשים בדיוק לפי קהל היעד ובתיאום איתכם. הופעת שירי ארץ ישראל הישנה והטובה מושלמת לאירוע שלכם בו אתם רוצים ליצור ניחוח נוסטלגי. מופע אקוסטי או חשמלי, עם גרסאות שונות ועוד. הרפרטואר עשיר ומגוון, מכל הזמנים, בעברית. ניתן לשלב גם שירים בלועזית לאנשים המעוניינים. *ניתן להזמין הרכב

של 1-12 חברים. בהתאם לגודל ותקציב האירוע.  * עמית חיו, זמר בליווי של תקליטן יתפור לכם ערב לפי מידות אולם האירוע או סלון הבית / הגינה שלכם. 

 • דברו איתנו
  052-3584312
   

 • צור קשר
  pr.amithayo@gmail.com
   

 • נשמח לפגוש אתכם פה

 • Instagram
 • YouTube
 • Facebook
 • SoundCloud