שירי ארץ ישראל הישנה והטובה

"הימים האחרים"
הזמר עמית חיו והפסנתרנית שירה אלמוג
במופע שירי ארץ ישראל הישנה והטובה

מופע אקוסטי אינטימי של שירי ארץ ישראל הישנה והטובה או מופע להקה לבחירתכם

הופעה זו נבנתה לאוהבי הזמר העברי ושירי ארץ ישראל היפה. מופע שירי ארץ ישראל הישנה מתאים לאנשים האוהבים נוסטלגיה, זמר עברי ואת ארץ ישראל שלנו.

מסע במנהרת הזמן שכולו געגוע אל מוזיקה איכותית, תרבות וניחוח קסום של פעם. עמית חיו על השירה ושירה אלמוג על הפסנתר, יעשו לכם שמח ומרגש כמה שיותר, במופע שירה בציבור המגיש בהומור ובאהבה את מיטב הקלאסיקות העבריות שמזמן לא שמעתם בהופעה חיה.

בסוף ההופעה מעניקים האמנים לקהל אפשרות לעלות לבמה ולשיר בליווי הפסנתר שירים נוספים מהתקופה שהם אוהבים.

היו ימים, ימים אחרים / ננגן ונשיר לכם, משירי ארץ אהבתי / השירים שאינם מפסיקים לדרוש / לא פרחו לנו מהראש / ואותם נשיר מבלי לחשוש / אז אם אתם מתגעגעים, כמונו / אז יאללה, למופע שלנו, בהמוניכם בואו !

לקט קצרים של שירים מתוך המופע –
קטעי וידאו מתוך ערב שירי ארץ ישראל הישנה והטובה עם מחרוזת שירים של עפרה חזה

מחרוזת שירי ארץ ישראל הישנה והטובה
קטעי וידאו מתוך ערב שירי ארץ ישראל הישנה והטובה עם מחרוזת שירים של עפרה חזה

מוזמנים להזמין את ההופעה גם למופע סלון אצלכם בבית או לאירועים אחרים. לאירוע שלכם מגיעה קבלת פנים מיוחדת. ההופעה היא דינמית ומותאמת לקהל. הקצב ובחירת השירים נעשים בדיוק לפי קהל היעד ובתיאום אתכם. ניתן לעשות חצי הופעה ובחצי השני של הערב לתת לקהל להשתתף ולשיר בליווי הפסנתר את שירי ארץ ישראל הישנה והטובה שאתם אוהבים. מופע שירי ארץ ישראל הישנה והטובה מושלם לאירוע שלכם בו אתם רוצים ליצור ניחוח נוסטלגי. הרפרטואר עשיר ומגוון, מכל הזמנים, בעברית. ניתן לשלב גם שירים בלועזית. נתפור בשבילכם ערב לפי מידות אולם האירוע או סלון הבית / הגינה שלכם.

שירה והנחיה: עמית חיו
פסנתר ועיבודים לפסנתר: שירה אלמוג
הפקה מוזיקלית, סטנד אפ וקטעי קישור: עמית חיו ושירה אלמוג

הופעה זו נבנתה לאוהבי הזמר העברי ושירי ארץ ישראל היפה. מופע שירי ארץ ישראל הישנה מתאים לאנשים האוהבים נוסטלגיה, זמר עברי ואת ארץ ישראל שלנו.
בהופעות ניזכר בשירי ארץ ישראל הישנה והטובה. בהופעת שירי ארץ ישראל ניתן לשמוע גם שירים שאהבנו שקשורים ליישובים בארץ כמו השירים: עין גדי, כנרת וכיוב'. לזמר העברי פנים רבות. כאן נמצא את הישראלי היפה, אהבת ישראל ושמחה אמיתית
שירים יפהפיים, מסלולי חיים לא פשוטים, אותם ניתן לחוות שוב דרך שירי ארץ ישראל הישנה והטובה. שירים של קהילה
ושל יחד, חום, אהבה, הרבה ירוק, כחול ומים ונופים מגוונים. שירים של עונות שנה שונות: משלג על עירי ועד הסלע האדום ומדבר יהודה. שירים שאותם אפשר לחוות רק בארצנו האהובה, ארץ ישראל. בואו להצטרף להופעה שהיא מסע נוסטלגי בנופי הטבע הישראליים, ערב של שירה בציבור, חום, מוזיקה שבאה מאהבה ועוד הרבה אטרקציות נוספות
שירו עם הזמר עמית חיו זמר עברי, שירו שיר לצפון, מגולן עד דרום, בכל הנופים של מדינתנו היפה

את עדיין יפה –
הוידאו קליפ לשיר שפותח את אלבומו השני של הזמר עמית חיו

מופע שירי ארץ ישראל הישנה והטובה. ביצועים מיוחדים ורגישים לשירים המוכרים והידועים של הלהקות הצבאיות, של המלחינים הידועים כמשה וילנסקי, סשה ארגוב, נעמי שמר, נורית הירש ושל הזמרים העבריים הקלאסיים כאריק לביא, יוסי בנאי, יהורם גאון, אילנית, כוורת, שושנה דמארי, יפה ירקוני, עפרה חזה ועוד.