געגועים לעפרה
הזמר עמית חיו והפסנתרנית שירה אלמוג
במופע קול ופסנתר משירי עפרה חזה

רציתי רק לדעת ( אתה קורא לי )  - חידוש לשיר הקלאסי של עפרה חזה, שכתב והלחין בצלאל אלוני, מתוך הסרט "נערת הפרברים". השיר גם נכלל באלבום הבכורה של עפרה חזה

מופע מחווה אקוסטי המגיש עיבודים לפסנתר ואינטרפרטציה שונה לשירי שנות השמונים של הזמרת עפרה חזה. מסע במנהרת הזמן שכולו געגוע לילדים שהיינו, אל השירים של פעם, שמרגשים אותנו עד היום. עמית חיו על השירה ושירה אלמוג על הפסנתר, יעשו לכם שמח ומרגש כמה שיותר, במופע המגיש באהבה את מיטב השירים שמזמן לא שמעתם בהופעה חיה. בסוף ההופעה הקהל מוזמן לעלות לבמה ולשיר בליווי הפסנתר,  רבע שעה נוספת, שירים נוספים של עפרה שהם אוהבים.
המופע הקרוב יתקיים בתאריך ה- 12/4/2020, יום שישי, בשעה: 18:00 ב"אודיטריום שלהבת" ביישוב טבעון. הכניסה חופשית אך ההרשמה מראש ומספר הכרטיסים מוגבל. כיתבו לנו בטופס  שם מלא, כתובת אימייל, טלפון ומספר כרטיסים לשריון

שירה והנחיה: עמית חיו

פסנתר ועיבודים לפסנתר: שירה אלמוג

הפקה מוזיקלית וקטעי קישור: עמית חיו ושירה אלמוג

בהופעה ישולבו גם 2 שירים מקוריים של עמית חיו מתוך אלבומו הרביעי ויצירה מוזיקלית של שירה אלמוג.

שירה אלמוג, היא מלחינה ופסנתרנית, למדה באקדמיה למוזיקה ומסיימת תואר שנ י בחינוך אלטרנטיבי ועם ניסיון של שנים רבות בהופעות. היא עובדת עם אוכלוסיות מיוחדות ; גם בהתנדבות וגם בשכר. שמה הרמוניה למלודיות, מנגנת כל שיר בכל סולם בלי להתכונן מראש ומאלתרת בכיף את החיים.

עמית חיו, זמר ויוצר, הוציא 3 אלבומים מקוריים ואלבום נוסף של שנסונים צרפתיים, מתוך ההופעה "משאנז אליזה לישראל" איתה הוא מופיע 12 שנים.  השיר שלו "את עדיין יפה" הפך פסקול לסרט האירופאי "הפיות מהדרס", ועמית הוזמן פעמיים כאורח כבוד לפרימייה של הסרט בווינה ולהקרנה חגיגית נוספת בזלצבורג.

"עמית חיו הוא בחור מוכשר... בין המילים והלחנים אפשר לזהות לא מעט כישרון ... הוא יגיע רחוק... "(מעריב לנוער) שירתו של חיו מעניקה תחושה של רוגע והמילים מוסיפות לו נופך אופטימי... כזה שיגרום לכם לעצום את העיניים ופשוט להנות. (ערוץ הילדים (6) חיו שר על הפחדים, הכאב והאובדן אבל מצליח לא להכניס את המאזין לדיכאון (עצמון אברהמי, מעריב) משב רוח חיובי ומרענן מגיע מהכיוון של עמית חיו (הסקיצה הפלוס) אני מודה שהתאהבתי...המנגינות כבר לא יצאו לי מהראש" (ירחון דרך האושר) ועוד.

 • Facebook Social Icon

לקט קצרים של שירים מתוך המופע- קטעי וידאו לביצועים אקוסטיים לשירים של עפרה חזה מתוך המופע "געגועים לעפרה" 

< כתבו לנו

הכאב הזה - השיר המלא מתוך המופע של שירי עפרה חזה בקפה תאטרון ביאליק

כתבת מגזין מתוך העיתונות -על המופע "געגועים לעפרה"

 • דברו איתנו
  052-3584312
   

 • צור קשר
  pr.amithayo@gmail.com
   

 • נשמח לפגוש אתכם פה

 • Instagram
 • YouTube
 • Facebook
 • SoundCloud