מופע שנסונים צרפתי: "עמית לשנסון" 
עמית חיו ואיתי אורן במופע שנסון צרפתי 

תיאור המופע: הזמר עמית חיו, בהפקתו המוזיקלית של איתי אורן, לוקח אותנו למסע ייחודי ומסקרן אל תוך עולם השנסונים הצרפתיים. המעביר בהומור ובאהבה את מיטב השירים האהובים: אהבה בת 20, את חירותי, אל תלכי מכאן ועוד רבים וטובים אחרים של מיטב זמרי השנסון: ז'אק ברל, אדית פיאף, שרל אזנבור, ז'ורז' ברסאנס, ז'ורז' מוסטקי, סרז' גינסבורג, איב מונטאן ועוד. 

השירים מושרים בצרפתית ובתרגום לעברית. עמית משלב בהופעתו גם שירים מקוריים שיצר מתוך שלושת אלבומיו שזכו לביקורות מצוינות מצד התקשורת. 

ההופעה רצה כבר שנים רבות באולמות השונים בארץ בינהם: גן אפולוניה בהרצליה, תיאטרון החאן בירושלים, תיאטרון הסימטה ועוד .בין הארגונים השונים נמנים: חברת החשמל, חברת אלקטרוגליל, משען ועוד.

את מופע השנסונים הצרפתי "עמית לשנסון - עמית חיו שר שנסון צרפתי " ניתן להזמין  לאירועים פרטיים וציבוריים שונים, קבלות פנים, וועדי עובדים, ימי הולדת, ערבי חברה ועוד. להזמנת הופעות: 052-3584312
קטע וידאו מתוך מופע השאנסונים המצליח "עמית לשנסון" של עמית חיו ואיתי אורן צילומים: אריק ניצן, יצחק סבטלוב

לקט שנסונים רק בצרפתית :

עמית חיו ואיתי אורן בלקט שירים מתוך מופע שנסונים צרפתייים בהופעה במתנ"ס בית שמש, לרגל "יום העליה 2017"

מופע שנסונים צרפתי:

מופע הלהיטים הגדולים של זמרי השנסון: אדית פיאף, ז'ק ברל, שארל אזנבור, ז'ורז ברסאנס, מוסטקי, גינסבורג, בקו ועוד

הופעה של הזמר עמית חיו עם איתי אורן בהופעה אקוסטית או בשילוב זמרת ונגנים נוספים להופעת להקה - לאירועים רבים

קטעים נבחרים מתוך המופע של שירי ז'ק ברל: הזמר עמית חיו לוקח אותנו למסע ייחודי ומסקרן אל תוך עולמו של ז'ק ברל. (להופעות גדולות יותר מצטרפים גם נגנים נוספים: תופים, כלי הקשה, אקורדיון, גיטרה ועוד)

הופעת שנסונים צרפתיים עם הזמר עמית חיו:

עמית חיו מופיע עם שירים של ז'ק ברל, איב מונטאן, שארל אזנבור, אדית פיאף, מייק בראנט, ג'ו דסה, ז'ורז' ברסאנס, ז'ורז' מוסטקי, ז'ילבר בקו ועוד. 

ההופעה רצה כבר שנים רבות באולמות השונים בארץ בינהם: גן אפולוניה בהרצליה, תיאטרון החאן בירושלים, תיאטרון הסימטה ועוד. כמו כן אפשר להזמין את המופע גם לוועדי עובדים, אירועים פרטיים וציבוריים. בין הארגונים השונים שהזמינו את ההופעה נמנים: חברת החשמל, חברת אלקטרוגליל, מסדר אבירי הגריל (טל גל כהן והשף אייל לביא) , כנס יהודי מרקש בהנהלתו של דוד קינן (מתנ"ס דיונה באשדוד), פסטיבל הסרטים חיפה, עיריית נהריה, עיריית ת"א ועוד.

את מופע השנסונים  ניתן להזמין  לאירועים פרטיים וציבוריים שונים,
קבלות פנים, וועדי עובדים ועוד. 
להזמנת הופעות: 052-3584312

  • YouTube Basic Black
  • Facebook Basic Black
  • SoundCloud Basic Black