עמית חיו בהופעה חיה אינטימית, מרגשת  בשידור חי  21.3.2020 | 20:00 | בטלפון/מחשב שלך ירי ארץ ישראל הישנה והטובה 

הופעה של הזמר עמית חיו עם הרכב מוזיקלי או להקה לאירוע שלך

לאחר שבוטלו כל ההופעות, החלטתי לעשות מעשה! מזמינה אותך להופעה אונליין הראשונה שלי!מכינה לך חוויה אינטימית ומיוחדת מאד, ישר מהסלון שלי (בחודש שמיני!), ובאיכות סאונד מעולה + יהיה אפשר לתקשר איתי ולשאול שאלות, זה יהיה משהו בין מופע לכיתת אמן. מתרגשת טילים!

מקווה שזה יעזור לכולנו לצאת לרגע מהלחץ ומהמתיחות של ימים אלה, וייתן לנו שעה של מוזיקה, רגש, חיבור לעצמנו, צחוק, כיף ושלווה!

אפרת קולברג במופע סולו, אינטימי, מצחיק ומרגש בשידור חי  21.3.2020 | 20:00 | בטלפון/מחשב שלך 

המופע יועבר בשידור חי בוידאו בקבוצה סודית ובאיכות סאונד מעולה.
מומלץ להכין אזניות :)
הכניסה בחינם בהרשמה מראש בלבד. 
לאחר ההרשמה אשלח לך קישור סודי לקבוצה בה יועבר המופע. להרשמה:

לאירועים מיוחדים מגיעה קבלת פנים מיוחדת. ההופעה היא דינמית ומותאמת לקהל. הקצב ובחירת השירים נעשים בדיוק לפי קהל היעד ובתיאום איתכם. הופעת שירי ארץ ישראל הישנה והטובה מושלמת לאירוע שלכם בו אתם רוצים ליצור ניחוח נוסטלגי. מופע אקוסטי או חשמלי, עם גרסאות שונות ועוד. הרפרטואר עשיר ומגוון, מכל הזמנים, בעברית. ניתן לשלב גם שירים בלועזית לאנשים המעוניינים. *ניתן להזמין הרכב

של 1-12 חברים. בהתאם לגודל ותקציב האירוע.  * עמית חיו, זמר בליווי של תקליטן יתפור לכם ערב לפי מידות אולם האירוע או סלון הבית / הגינה שלכם. 

מופע מוסיקלי קסום לאירוע המיוחד שלכם עם הזמר עמית חיו ולהקתו

- מופע שירי ארץ ישראל הישנה והטובה. ביצועים מיוחדים ורגישים לשירים המוכרים והידועים של הלהקות הצבאיות, של המלחינים הידועים כמשה וילנסקי, סשה ארגוב, נעמי  שמר, נורית הירש ושל הזמרים העבריים הקלאסיים כאריק לביא, יוסי בנאי, יהורם גאון, אילנית, כוורת, שושנה דמארי, יפה ירקוני, עפרה חזה ועוד.

הופעה זו נבנתה לאוהבי הזמר העברי ושירי ארץ ישראל היפה. מופע שירי ארץ ישראל הישנה מתאים לאנשים האוהבים נוסטלגיה, זמר עברי ואת ארץ ישראל שלנו.  בהופעות ניזכר בשירי ארץ ישראל הישנה והטובה. בהופעת שירי ארץ ישראל ניתן לשמוע גם שירים שאהבנו שקשורים ליישובים בארץ כמו השירים: עין גדי, כנרת וכיוב'. לזמר העברי פנים רבות. כאן נמצא את הישראלי היפה,  אהבת ישראל ושמחה אמיתית
שירים יפהפיים, מסלולי חיים לא פשוטים, אותם ניתן לחוות שוב דרך שירי ארץ ישראל הישנה והטובה.  שירים של קהילה
ושל יחד, חום, אהבה, הרבה ירוק, כחול ומים ונופים מגוונים. שירים של עונות שנה שונות: משלג על עירי ועד הסלע האדום ומדבר יהודה. שירים שאותם אפשר לחוות רק בארצנו האהובה, ארץ ישראל. בואו להצטרף להופעה שהיא מסע נוסטלגי  בנופי הטבע הישראליים, ערב של שירה בציבור, חום, מוזיקה שבאה מאהבה ועוד הרבה אטרקציות נוספות
שירו עם הזמר עמית חיו זמר עברי, שירו שיר לצפון, מגולן עד דרום, בכל הנופים של מדינתנו היפה

סוגי הופעות נוספות של הזמר: מופע שירי הביטלס, ערב שירי מחזות זמר, מופע שירי אריק איינשטיין, מופע להיטים משנות ה-80 ועד היום ועוד

קטעים נבחרים נוספים מתוך הופעות חיות של הזמר והיוצר עמית חיו:

אהבה בת עשרים - ז'אק ברל. עמית חיו שר את שירו של ז'ק ברל כחלק ממופע דואט שאנסונים צרפתייים "אהבה בת 20" בתאטרון החאן בירושלים

את עדיין יפה. שיר מקורי של עמית חיו

נפיק גם לאירוע שלכם שיר מקורי שעוד איש לא שמע. עמית חיו הינו יוצר מוסיקלי (פזמונאי, מלחין וזמר מבצע ) עם שני אלבומים מקוריים בחנויות התקליטים "עולם של יופי" ו"נפתח לעולם חדש" 

שיר מקורי של עמית חיו שנכתב במיוחד עבור אירוע - עמית חיו יפיק גם לכם שיר מקורי לאירוע שעוד איש לא שמע. שיר כניסה לחופה או שיר סלואו לחתונה

ערב שירי יוסי בנאי

מיטב שירי הזמר והיוצר יוסי בנאי ז"ל. מופע נוסטלגי משיריו של  הזמר המוכשר. כל השירים המופלאים בערב אחד  "שיכור ולא מיין, "ספירת מלאי", "אני וסימון ומואיז הקטן", "על כל אלה", "מרוב אהבה", "תחת עץ האהבה", "לא אבקש את ידך" ועוד. לרשותכם קטעים קצרים מתוך עשרות השירים אותם ישיר הזמר בהופעה. אפשרות לשקופיות

קטעים קצרים מתוך הופעת השנסונים:

עמית חיו מופיע עם שירים של ז'ק ברל, איב מונטאן, שארל אזנבור, אדית פיאף, מייק בראנט, ג'ו דסה, ז'ורז' ברסאנס, ז'ורז' מוסטקי, ז'ילבר בקו ועוד. 

מופע שירי ארץ ישראל היפה והחדשה (שירים ישראליים חדשים)  

מיטב שירי ארץ ישראל החדשה. מופע עם שירים יפים כמו: אייכה, כמה אהבה, מחכה, מתנות קטנות, מה שהלב בכר, דרך השלום, שאריות של החיים, אורות, לא יכולי לעשות כלום, מה שהלב בוחר ועוד. לרשותכם שיר אחד מתוך השירים שישיר הזמר. אפשרות לשקופיות ושירה בציבור

אני יודע . שיר מקורי של עמית חיו - על רקע קטעי וידאו מתוך הופעות של עמית חיו ב קבלת פנים בחתונות, בר מצוות, בת מצוות ובאירועים שונים 

את מצפה. שיר מקורי של עמית חיו

נפיק גם לאירוע שלכם שיר מקורי שעוד איש לא שמע. עמית חיו הינו יוצר מוסיקלי (פזמונאי, מלחין וזמר מבצע ) עם שני אלבומים מקוריים בחנויות התקליטים "עולם של יופי" ו"נפתח לעולם חדש" 

עמית שר מופעים שונים של שירים שאוהבים:

מופעים נעימים ומרגשים לקבלות פנים, השקות ואירועים. ​

עוד סוגי מופעים של הזמר עמית חיו:

- ערב גבינות ויין עם רומנטיקה צרפתית ואווירה פריזאית. ערב של נוסטלגיה, הומור, רגש ושמחה עילאית.  ערב שירי שנסון צרפתיים המושרים בשפת המקור ובתרגום לעברית. מבחר גדול של שירים הנוגעים ברגש כפי  שבא לידי ביטוי אצל גדולי הזמרים: ז'ק ברל, אדית פיאף, ז'ורז' ברסאנס, איב מונטאן,   מוסטקי, שארל אזנבור, ג'ילבר בקו ועוד.

- ערב שירי מחזמר, קבלת פנים עם מופע תיאטרלי כובש וססגוני של  מחזות הזמר: שיער, קברט, ניו יורק ניו יורק, כנר על הגג, שיקגו, גבירתי הנאווה, אוויטה ועוד.

- מופע אקוסטי של שירי הביטלס ושירי שנות השישים בביצועים חדשים ויחודיים.

- מופע אקוסטי/חשמלי, עם גרסאות שונות . הרפרטואר עשיר ומגוון, מכל הזמנים, בעברית ולועזית: ישראלי: ריטה, כוורת, גזוז, דני רובס, שלום חנוך, עידן רייכל, אפרים שמיר, שלמה ארצי ועוד לועזי: אריק קלפטון, הביטלס, סיימון וגרפונקל, בריאן אדמס, קווין, פוליס ועוד. 

- מופע מינורי של שירה ופסנתר המשמיע מוזיקה מוכרת שנעים לשמוע:  שירים ישראליים ולועזיים חדשים וישנים, שירי שנות השישים, מחזות זמר ועוד.

- מופע כובש של היפים שבשירים העבריים. שירים של מתי כספי, משה וילנסקי, סשה ארגוב, נעמי שמר, יוסי בנאי ועוד רבים וטובים אחרים.

- מופע שירי עמים בתרגום לעברית. תיאטרון אינטימי המעלה רגשות של אהבה, פרידה וגעגועים לצד שירים דרמטיים ומשעשעים. שירים צועניים, רוסיים, יווניים, צרפתיים, ספרדיים ואף ערביים בלבוש עברי, חלקם מוכרים מביצועם של טובי הזמרים: דיוויד ברוזה, יהודה פוליקר, מתי כספי, דני ליטני, ליאור ייני, ירדנה ארזי ועוד.

- שירי א"י הישנה והטובה. ביצועים מיוחדים ורגישים לשירים המוכרים והידועים של נעמי שמר, אריק לביא, יהורם גאון, אילנית, כוורת, נורית הירש, עפרה חזה ואחרים.

- מופע של דראג קווין בשירים של דיוות עכשוויות ודיוות מהעבר: שאקירה, ריטה, ירדנה ארזי, עפרה חזה ועוד.

הרימו טלפון עוד היום ובקשו הצעת מחיר.  052-3584312   chansonshow@walla.com

 


לינק לצילום שיר מקורי של עמית חיו שנכתב בהזמנה לאירוע:

http://youtu.be/MPeMVuE5WkU


עמית חיו, זמר עם קול חם, פרפורמר ענק עם נוכחות אדירה ונשמה המאדירה כל אירוע בקסם המתאים לה. ניסיון רב שנים בהופעות בפני קהלים שונים. אולמות תיאטרון כגון תיאטרון החאן ותיאטרון הסימטה, היכלי הופעות כגון גן אפולוניה והאולם השקוף בשפיים, אירועים של חברות גדולות כגון חברת החשמל ובאירועים פרטיים רבים. 

 

הופעה של עמית לבד / עמית בדואט עם זמרת / מופע להקה - הכל בבהתאם לתקציב שלכם. 
עמית עובד עם הנגנים מהמוכשרים והמקצועיים בארץ עם נסיון רב בארץ ובחו"ל . 

- קטעי וידאו מתוך הופעות של עמית חיו מלווים בשיר מקורי "אני יודע" אפשר לראות בלינק הבא: 
http://youtu.be/Xq33m7zUwiQ 

עמית עושה הופעות ומוסיקה לאירועים פרטיים, אירועים עיסקיים, מסיבות פרטיות, קיבוצים, מושבים, ערבי חברה, ועדי עובדים, בר \ בת מצווה, ימי נישואין, ימי הולדת, ימי כייף, ימי גיבוש חברתי, הנחייה, הרצאות ועוד... 

 

מופעי שירה נוספים: 
- מופע שירי אהבה במגוון שפות: בעברית, צרפתית, ערבית, איטלקית ואנגלית (במיוחד להופעה לחתונות, קבלות פנים ואירועים רומנטיים), ערב שירי מחזות זמר, ערבי שירה בציבור, מופע משעשע וקצר של דראג קווין (שירי דראג של ירדנה ארזי, עפרה חזה, ריטה, שאקירה ועוד דיוות אחרות) . 

- פרטים נוספים ניתן למצוא באתר הבית של הזמר: www.amithayo.com 
טלפון ליצירת קשר: 052-3584312 
אימל ליצירת קשר: pr.amithayo@gmail.com

  • YouTube Basic Black
  • Facebook Basic Black
  • SoundCloud Basic Black

עמית חיו זמר ויוצר מוסיקלי לקבלות פנים, ימי הולדת, חתונות, בר/ת מצווה, ערבי חברה, ועדי עובדים וכל סוגי האירועים 

- עמית ולהקתו מבצעים את הלהיטים הגדולים של זמרי השנסון הצרפתיים, מופע מוסיקלי שכולו רגש, נוסטלגיה, רומנטיקה, הומור ושמחה אמיתית 

ניתן להשתמש במופע כהופעה מרכזית באירוע או כמופע לקבלת פנים בשילוב מוסיקת רקע המשלבת שירי פופ ורוק רך, שיהפכו כל ארוע לסוחף מרגש ואיכותי במיוחד. 

קטעי וידאו מתוך הופעת השנסונים אפשר לראות בלינק הבא: 
http://youtu.be/6bxX1MQV5Q4 

-הפקת שיר מקורי לאירוע שלכם שעוד איש לא שמע. שיר כניסה לחופה ו/או שיר סלואו לחתונה. עמית חיו הינו יוצר מוסיקלי (פזמונאי, מלחין וזמר מבצע ) עם שני אלבומים מקוריים בחנויות התקליטים "עולם של יופי" ו"נפתח לעולם חדש" 

לינק לוידאו קליפ של שיר מקורי של עמית חיו "את מצפה": 
http://youtu.be/LezYAD6JO3E 

עמית שר שיר סלואו בחתונה: 
http://youtu.be/YfuLl5FDMOA 

 

זמר/ת לשיר כניסה וסלואו לחתונה 
זמר חתונות

ההופעה רצה כבר שנים רבות באולמות השונים בארץ בינהם: גן אפולוניה בהרצליה, תיאטרון החאן בירושלים, תיאטרון הסימטה ועוד. כמו כן אפשר להזמין את המופע גם לוועדי עובדים, אירועים פרטיים וציבוריים. בין הארגונים השונים שהזמינו את ההופעה נמנים: חברת החשמל, חברת אלקטרוגליל, מסדר אבירי הגריל (טל גל כהן והשף אייל לביא) , כנס יהודי מרקש בהנהלתו של דוד קינן (מתנ"ס דיונה באשדוד), עיריית נהריה, עיריית ת"א ועוד.