"הביטלס ושנות ה-70"
הזמר עמית חיו והפסנתרנית שירה אלמוג
במופע קול ופסנתר משירי הביטלס

לקט קצרים של שירים מתוך המופע  - קטעי וידאו לביצועים אקוסטיים לשירים של עפרה חזה

שירה והנחיה: עמית חיו

פסנתר ועיבודים לפסנתר: שירה אלמוג

הפקה מוזיקלית, סטנד אפ וקטעי קישור: עמית חיו ושירה אלמוג

בהופעה ישולבו גם 2 שירים מקוריים של עמית חיו מתוך אלבומו השלישי ויצירה מוזיקלית של שירה אלמוג.

שירה אלמוג, היא מלחינה ופסנתרנית, למדה באקדמיה למוזיקה ומסיימת תואר שנ י בחינוך אלטרנטיבי ועם ניסיון של שנים רבות בהופעות. היא עובדת עם אוכלוסיות מיוחדות ; גם בהתנדבות וגם בשכר. שמה הרמוניה למלודיות, מנגנת כל שיר בכל סולם בלי להתכונן מראש ומאלתרת בכיף את החיים.

עמית חיו, זמר ויוצר, הוציא 2 אלבומים מקוריים ואלבום נוסף של שנסונים צרפתיים, מתוך ההופעה "משאנז אליזה לישראל" איתה הוא מופיע 12 שנים.  השיר שלו "את עדיין יפה" הפך פסקול לסרט האירופאי "הפיות מהדרס", ועמית הוזמן פעמיים כאורח כבוד לפרימייה של הסרט בווינה ולהקרנה חגיגית נוספת בזלצבורג.

"עמית חיו הוא בחור מוכשר... בין המילים והלחנים אפשר לזהות לא מעט כישרון ... הוא יגיע רחוק... "(מעריב לנוער) שירתו של חיו מעניקה תחושה של רוגע והמילים מוסיפות לו נופך אופטימי... כזה שיגרום לכם לעצום את העיניים ופשוט להנות. (ערוץ הילדים (6) חיו שר על הפחדים, הכאב והאובדן אבל מצליח לא להכניס את המאזין לדיכאון (עצמון אברהמי, מעריב) משב רוח חיובי ומרענן מגיע מהכיוון של עמית חיו (הסקיצה הפלוס) אני מודה שהתאהבתי...המנגינות כבר לא יצאו לי מהראש" (ירחון דרך האושר) ועוד.


מופע מחווה אקוסטי המגיש עיבודים לפסנתר ואינטרפרטציה שונה לשירי הביטלס הנצחיים עם נגיעות של שירים משנות השבעיםעמית חיו על השירה ושירה אלמוג על הפסנתר, יעשו לכם שמח ומרגש כמה שיותר, במופע המגיש באהבה את מיטב השירים שרציתם לשמוע בהופעה חיה. בסוף ההופעה הקהל מוזמן לעלות לבמה ולשיר בליווי הפסנתר, שירים נוספים של הביטלס שהם אוהבים.
כדי לקבל 30 אחוז הנחה בהזמנת המופע (תקף למזמינים עד ה-14 לספטמבר) יש למלא למטה שם מלא וטלפון או לכתוב אימייל בצור קשר באתר ולציין: הנחה למופע ביטלס או בטלפון: 052-3584312

שיר חגיגות 60 שנה - כתיבה וביצוע של השיר על ידי עמית חיו והלהקה

 • דברו איתנו
  052-3584312
   

 • צור קשר
  pr.amithayo@gmail.com
   

 • נשמח לפגוש אתכם פה

 • Instagram
 • YouTube
 • Facebook
 • SoundCloud